Komplexní reklamní kampaně

Mediální agentura - komplexní reklamní kampaně

 

Dlouhodobě se specializujeme také na plánování a efektivní nákup médií pro své klienty. Fungujeme jako mediální agentura. Cílem jsou pro nás vždy měřitelné obchodní výsledky. Nabízíme vám tak komplexní servis, který zahrnuje výběr vhodné komunikační strategie a tedy i médií, kde vás budeme propagovat. Dále pak zahrnuje návrh formy propagace značky či produktu a nákup vhodných médií. Celý tento proces je strategicky řízen, kontrolován a hlavně úspěšně realizován.

Zaměřeni na skutečné obchodní výsledky

Na základě pečlivé analýzy zjistíme vše o vaší cílové skupině zákazníků, tedy spotřebitelích, a na základě toho vybereme vhodnou komunikační strategii. Pojďme se podívat detailněji, co jako mediální agentura nabízíme:

  • mediální plánování – plánování reklamních kampaní, plánování komunikace produktu či celé značky
  • příprava reklamy – grafické a tiskové služby, realizace reklamních kampaní, velkoplošná reklama, informační tiskoviny
  • nákup médií – cenové vyjednávání a následný výhodný nákup reklamního prostoru včetně možnosti netradiční reklamy (plachty, pojízdné bilboardy, kostky aj.)
  • podpora, poradenství, nadhled – fungujeme strategicky a profesionálně, po celou dobu spolupráce vám budeme k dispozici s radou, budeme vás podporovat a dívat se na celou zakázku z nadhledu

Proč s námi spolupracovat

Hlavním důvodem je to, že jsme ve svém oboru úspěšní a pomůžeme vám se mediálně prezentovat tak, aby se váš produkt či značka dostala do podvědomí a vy tak získali nové klienty. Podívejte se, v čem se odlišujeme od konkurence:

  • Full servis. V oblasti mediální propagace a komunikace poskytujeme full servis. Nejen že navrhneme mediální strategii, ale také ji zrealizujeme.
  • Nejlepší ceny. Vzhledem k výsledkům, kterých dosahujeme, vám nabízíme své služby za nejnižší ceny na trhu.
  • Dlouholeté zkušenosti. Nejsme rychlokvašky, ale v mediální oblasti reklamy se pohybujeme už slušnou řádku let. Podívejte se na naše reference.
  • Férové a upřímné jednání. Budeme k vám upřímní a otevření. Jde nám totiž hlavně o výsledky a proto jednáme férově a bez přetvářky.

Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci!